Auto Kino Łódź • Wielkie Otwarcie

0Shares
Auto Kino Łódź
28
Maj

Auto Kino Łódź • Wielkie Otwarcie

przez Auto Kino Łódź
 
20 people viewed this event.
 
Darmowy

AUTO KINO Łódź・ WIELKIE OTWARCIE ☀️

W tym trudnym czasie życie towarzyskie w Łodzi zostało zredukowane do minimum. Restauracje, obiekty rekreacyjne i kulturalne są w większości zamknięte a imprezy anulowane. Aby zapewnić Wam przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu, uruchomiamy Auto Kino Łódź. Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie mogą oglądać je z własnego samochodu.

Kino samochodowe jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

► Datę rozpoczęcia podamy w ciągu najbliższych kilku dni
► Program i dalsze informacje o lokalizacji zostaną opublikowane w wydarzeniu i na naszej stronie na Facebook’u w ciągu najbliższych kilku dni
► Wstęp czwartek – niedziela od 20:00. Rozpoczęcie seansu o 21:00
► W weekendy odbędzie się również pokaz rodzinny z popularnymi filmami dla dzieci / młodzieży. (Wstęp od 17:00. Rozpoczęcie seansu: 18:00)

🍀 DARMOWE BILETY: Wylosujemy 5 podwójnych #BEZPŁATNYCH BILETÓW w pakiecie z pudełkiem przekąsek, wśród wszystkich, którzy udostępniają wydarzenie.

🙌 Uwaga organizatorzy

Jesteś lokalnym organizatorem lub restauratorem i chciałbyś wziąć udział w realizacji? Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: info@autokino.pl

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL:

 

Date And Time

2020-05-28 @ 20:00
 

Lokalizacja

Gdziekolwiek
 

Venue

ulica Jana Kilińskiego, 90-315
 

Typy Wydarzeń

ATRAKCJE
 

Kategoria Wydarzenia

INNE
 
 
 

Share With Friends

0Shares